OmaKing barefoot sisetallad

3.005.00

OmaKinga lõigatavad sisetallad sobivad väga hästi barefoot jalatsitele.

Tootekood: - Kategooria:

Fresh sisetallad

Pehmed aktiivsöega higilõhna vähendavad sisetallad barefoot jalanõudesse.

Aktiivsütt sisaldavad sisetallad aitavad ära hoida higilõhna. Pehmed ja mugavad sinu jalale tänu õhulisele naturaalsele lateksile. Imavad hästi jalatsis tekkiva niiskuse ja kuivavad kiiresti. Tald käib jalanõu sisse kangaga pool üleval. Soovitame õhtul tallad jalanõust eemaldada ja asetada kuivama (mitte otse küttekehale).

Kasutades jalatsites sisetaldu, loote meeldiva tunde igaks päevaks ning tunnete kauem rõõmu oma jalatsitest!

Thermo sisetallad

Soojad fooliumkihiga termotallad barefoot jalanõudesse.

Kolmekihilised sisetallad talveks. Villane pealispind on jala vastas soe ja mugav, vahematerjal hoiab jala loomuliku soojuse jalatsi sees ja alumiiniumfooliumist kiht kaitseb tõhusalt altpoolt tuleva külma ja niiskuse eest.

Hoia jalad soojas! Kasutades jalatsites sisetaldu, loote meeldiva tunde igaks päevaks ning tunnete kauem rõõmu oma jalatsitest!

REused leather sisetallad

Taaskasutatud nahast sisetallad barefoot jalanõudesse.

Sisetalla pealispind on nahk-kiud materjalist, mis on saadud nahajääkide ümbertöötlemisel. Alumine põhi on kaetud pehme lateksiga, mis ei lase sisetallal jalatsis libiseda. Imavad hästi niiskuse ja kuivavad kiiresti. Ei soovita kasutada heledate sokkidega, sest tallad võivad alguses määrida. Soovitame õhtul tallad jalanõust eemaldada ja asetada kuivama (mitte otse küttekehale).

Kasutades jalatsites sisetaldu, loote meeldiva tunde igaks päevaks ning tunnete kauem rõõmu oma jalatsitest!

Felt sisetallad

Naturaalsest vildist soojad sisetallad barefoot jalanõudesse.

Naturaalne vilt hoiab jala loomuliku soojuse jalatsis ning pakub mugavust ja soojust. Soovitame õhtul tallad jalanõust eemaldada ja asetada kuivama (mitte otse küttekehale).

Hoia jalad soojas! Kasutades jalatsites sisetaldu, loote meeldiva tunde igaks päevaks ning tunnete kauem rõõmu oma jalatsitest!

Coco textile

Naturaalsed frotee pealispinna ja kookoskiust aluspõhjaga sisetallad barefoot jalanõudesse.

Naturaalsed ja kerged frotee pealispinna ja kookoskiust aluspõhjaga sisetallad. Puuvillane frotee on jala vastas pehme ja mugav ning mõnus ka palja jalaga kandmiseks. Õhuline kookoskiust aluspõhi loob jalale hästi hingava keskkonna kogu päevaks. Loo maksimaalselt naturaalne keskkond oma jalatsis ja naudi suvist kergust ja värskust aasta ringi!

Lux leather fresh

Naturaalsest nahast ja aktiivsütt sisaldava pehmendusega sisetallad barefoot jalanõudesse.

Naturaalsest nahast ja aktiivsütt sisaldava pehmendusega sisetallad pakuvad tõelist mugavust sinu jalale. Taimpark-nahk loob jalatsis meeldiva mikrokliima ja aktiivsütt sisaldav pehmendus aitab ära hoida higilõhna. Tallad imavad hästi niiskuse ja kuivavad kiiresti. Soovitame õhtul tallad jalanõust eemaldada ja asetada kuivama (mitte otse küttekehale). Kasutades jalatsites sisetaldu, loote meeldiva tunde igaks päevaks ning tunnete kauem rõõmu oma jalatsitest!

Air soft

Hästi hingavad ja kerged sisetallad barefoot jalanõudesse.

Hästi hingavad kerged sisetallad. Kõrgekvaliteediline poorne pealispind tagab maksimaalse õhu liikumise jalatsis. Mugavuse ja põrutuse eest hoolitseb pehmest lateksist põhi. Materjalide spetsiaalne töötlus annab jalale meeldiva keskkonna kogu päevaks. Soovitame õhtul tallad jalanõust eemaldada ja asetada kuivama (mitte otse küttekehale). Kasutades jalatsites sisetaldu, loote meeldiva tunde igaks päevaks ning tunnete kauem rõõmu oma jalatsitest!

Tootja Ritico OÜ

 

Minimalisti mõõdud sisetaldadele

Suurus Pikkus(cm) Laius(cm)
25-34 22 9
35-41 26.5 10
42-47 30.5 11

 

Stiil

Fresh, Thermo, REused, Felt, Coco textile, Lux leather, Air Soft

Suurus

25-34, 35-41, 42-47

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “OmaKing barefoot sisetallad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga